Przeliczanie ocen wg. nowych ustawień profilu Zakładanie konta

Pressroom

Co to jest?

FiFiFo to skrót od słów Find Fit Food.

 

FIT znaczy dopasowany.

Dopasuj zakupy spożywcze do swoich potrzeb. Wskaż jakie masz cele żywieniowe oraz czego chcesz unikać w jedzeniu. FiFiFo przeanalizuje skład produktów pod kątem Twoich preferencji. Dostaniesz ocenę produktów żywnościowych w skali 0–100 w zależności od stopnia ich dopasowania do Twoich potrzeb. Kupuj świadomie bez konieczności czytania etykiet!

 

FIND, czyli znajdź.

Skanuj produkty w sklepie lub wyszukuj je siedząc na kanapie w domu. FiFiFo podpowie Ci, co wybrać, które produkty nie zawierają tego, czego byś nie chciał lub nie możesz jeść. Znalazłeś? Zapamiętaj wybrane towary na liście ulubionych lub dodaj do listy zakupów, i to jednym kliknięciem! FiFiFo to Twój osobisty asystent w zakupach.

 

FOOD, czyli jedzenie.

Jedzenie to podstawa, odżywiaj się świadomie! Nie pozwól, by do Twojego koszyka wpadały produkty, które nie są dla Ciebie odpowiednie. Dzięki FiFiFo zakupy będą dopasowane do Twoich potrzeb. Sprawdź ile wiesz o tym, co jesz na www.FiFiFo.com.

 

Ile to kosztuje?

Nic, FindFitFood jest za darmo! To proste: stwórz swój profil w serwisie, zainstaluj aplikację na smartfonie i korzystaj. Lista zakupów zapisana na komputerze jest zawsze z Tobą w aplikacji FiFiFo.

 

Cieszymy się, że razem ruszamy w tę podróż. Naprawdę.